Çiljeta në sulm ndaj Alban Hoxhës
Pas thashethemeve të shumta për një lidhje, këngëtarja Çiljeta Xhilaga ende vijon ta ngacmoj publikisht Alban Hoxhën.

Instagrami tashmë është kthyer në një mjet ku shprehin haptazi ndjenjat e ngacmimet, e ndërsa Çiljeta është ajo që hidhet në sulm.

Prej një kohe të gjatë për këngëtaren Çiljeta Xhilaga dhe portierit të Partizanit, Alban Hoxha, aludohet për një lidhje dashurie, e cila nuk është konfirmuar nga asnjë nga palët. /albeu.com/
Shtuar më 03/09/2016, ora 15:49

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori