Ilda nuk e lë me aq: Thashë të shkoja njëherë nga shtëpia e Muçit
Sherri mes Ilda Bejlerit dhe analistit Mustafa Nano u bë temë dite në median online.

Shkak për këtë ishin komentet e Muç Nanos pa filtër për moderatoren e sportit.

Bukuroshja e ekranit mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, ku sapo ka hyrë në skenë, ka marrë një kompliment për veshjen nga moderatori Ermal Mamaqi.

Ilda po sa bukur qenke veshur sot. Yll!”-i tha Mamaqi Ildës, e cila nuk e kurseu një kunjë për Nanon. “Ju pëlqen? Se thashë të kaloja njëherë nga shtëpia e Muçit, ta pyesja a jam mirë kështu!”- u shpreh ajo. /albeu.com/
Shtuar më 10/03/2018, ora 21:32

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori