Ilda Bejleri feston ditëlindjen, por si dukej para 10 vitesh (FOTO LAJM)

Ilda Bejleri, njihet si një nga moderatoret me seksi në ekranet shqiptare.

Ilda ditën e sotme ka ditëlindjen por mesa duket festën e saj e ka nisur me një foto të para 10 viteve, duke u bërë kështu pjesë e sfidës "Sfida 10 vite".

Moderatorja ka ndryshuar shumë pak dhe vazhdon të jetë po aq simpatike sa dikur.

Për ata që nuk e dinë, Ilda sot mbush plot 32 vjeç. /albeu.com/
Shtuar më 19/01/2019, ora 14:18
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori