Iku vera, Eneda i rikthehet punës
Eneda Tarifa kohët e fundit ka qënë edhe më aktive në rrjetet sociale, ndërssa ka bërë me dije se me startimin e sezonit të ri, të gjithë janë mbedhur së bashku.

Pushimet tashmë janë lënë pas, ku prezantuesja e njëkohësisht këngëtarja duket se nuk kishte marrë shijen e duhur, duke dhënë vlerësimet më negative për plazhin në vendin tonë.

Me energji dhe ide të reja, Eneda pret një sezon të ri plot buzeqeshje. /albeu.com/
Shtuar më 02/09/2014, ora 13:10
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori