Iku nga Xingu por jo nga Instagrami, Kejvina tërbon fansat (FOTO LAJM)

Ju kujtohet dalja e parë e Kejvinës me fustanin e kuq tek Xing Me Ermalin?

E si mund të harrohet, ajo është ndër daljet më të komentuara të saj për shkak të veshjes dhe kërcimit shumë sensual.

Madje duhet thënë se kjo puntatë e bëri Kejvinën të famshme në gjithë shoëbizin.

Por Kejvina vendosi të ikte për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin vajzave të tjera.

por nga instagrami nuk është larguar, dhe Kejvina ka publikuar një foto tmerrësisht provokouese ku ka shkruar: Engjëlli im mbrojtës!.

Për kë ta ketë vallë? /albeu.com/
Shtuar më 19/03/2019, ora 17:19
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori