Ija e Bes Kallakut bëhet personazh ndërkombëtar

Bes Kallaku e ka bërë gjyshen e tij të famshme pas postimeve të vazhdueshme që bën me të dhe më pas i publikon në rrjete sociale.

Ndërkohë ditën e sotme ai ka treguar se Ija ka marrë “famë ndërkombëtare”, pasi disa faqe të huaja kanë marrë një foto të saj dhe kanë bërë meme.

foto, shkruhet: Kur gjyshja kërkon të dashur”.
Besi e ka ripostuar këtë foto duke shkruar me humor: Ija, ne faqet e instagrameve Turke. Na e kaloj”.
Shtuar më 16/12/2017, ora 23:20

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori