Iggy Azalea bie nga skena, bën shaka me fansat (FOTO LAJM)

Iggy Azalea aktualisht është një ndër këngëtaret me një potencial të jashtëzakondshëm, e ndërsa ajo korr sukses në çdo dalje të saj. Por në një rast ajo ka ndarë me të gjithë fansat e saj një moment teksa këndonte dhe është rrëzuar në skenë.

Ajo ka qenë duke performuar në një koncert, ndërsa ka qenë e sigurt se kishte më shumë hapsirë dhe ka përfunduar në nje boshllëk duke rënë. Në profilin e saj në Instagram, ajo ka ironizuar bashkë me fansat duke postuar një video ku ka shkruar: “Më falni por do të ishte një krim i vërtetë nëse nuk do ta ndaja këtë video me ju”. /albeu.com/
Shtuar më 26/08/2014, ora 10:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori