Iblilge varros babain e saj, çfarë do të ndodhë nesër në Ertugrul?
Iblilge varros mes lotësh babain e saj duke u betuar se do të marrë hak ndaj vrasësit.

Gyndyzi është i fshehur diku dhe ka frike të dalë jashtë.

Çfarë po ndodh me Turgutin e zënë peng?

Ertugrul mundohet me çdo kusht t’a bindë Iblilgen që djali i tij është i pafajshëm.

A do t’a falë ajo?

Gyndyzi merr vesh që akuzohet për vrasje…
Shtuar më 28/03/2019, ora 22:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori