“Ia shita faqen me ndjekës mbi 800 euro”, ky është personazhi që nxorri zbuluar Luanën!
Pëlqej
Administratori i faqes "Vipat e Bllokut" quhet Stiljano. Së fundmi ai është ftuar në rubrikën “Koha për lojë”.

Stiljano, është pyetur për thashethemet që kanë dalë lidhur me një shitje “faqje” që i është bërë moderatores së njohur shqiptare, Luana Vjollcës.

Admini i “Vipave të blloku” Stiljano, është shprehur se dikur menaxhonte një faqe Facebook-u me emrin e Luana Vjollcës, e cila kishte mbi 400 mijë ndjekës dhe vlera e saj ka qenë mbi 800 euro.

Pra kjo faqe i është shitur moderatores mbi 800 euro. /albeu.com/
Shtuar më 16/05/2018, ora 11:34
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori