I zuri vendin, Kejvina habit me veprimin ndaj Belindës (FOTO LAJM)

Mbrëmjen e djehsme në "Xing me Ermalin", u prezantua velina më e re e emisionit e cila zëvendëson Kejvinën. Velina e re quhet Belinda Dragoti, është modele, ka konkurruar në disa kompeticione bukurie ku në "Miss Universe Albania" ka arritur deri në finale.

Pak më parë Belinda postoi një video nga momenti i prezantimit të saj në "Xing me Ermalin", shprehet e lumtur që është pjesë e stafit dhe falenderon Ermal Mamaqin për këtë mundësi.

"Jam shume e lumtur te jem pjese e stafit te Xing dhe gjithashtu optimiste per ta perfaqesuar kete pozicion sa me mire. Perzgjedhjen mes aq shume vajzave qe aspironin kete vend e konsideroj vleresim dhe nje hap te sigurt ne karrieren televizive. Ermal Mamaqi faleminderit shumë", shkruan Belinda.

Mirëpo në hapësirën e komenteve ka rënë në sy komenti i Kejvinës e cila i shkruan: "Suksese ylli bukur". Me këtë veprim Kejvina tregon se mes vajzave nuk ka aspak konkurrencë, madje duket se velinat kanë marrëdhënie shumë të mira me njëra-tjetrën.
Shtuar më 24/03/2019, ora 08:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori