I zuri vendin e punës Xhemit, Arbana thumbon hapur Eneda Tarifën
Eneda Tarifa është rikthyer si prezantuese këtë sezon të ri të “Portokallisë”, duke i zënë kështu vendin Xhemi Shehut, e cila së fundmi deklaroi largimin nga spektakli i humorit.

Eneda Tarifa: 'I'm better than 10 years ago' - Showbiz dhe TV

E ftuar në “Shiko Kush LUAN”, Eneda duhet të përshkruante me një fjalë moderatoret ndër vite të “Portokalli” dhe për Xhemin ajo u shpreh: “Gazmore”.
Pas kësaj deklarate, mikesha e ngushtë e Xhemit, Arbana e ka thumbuar Enedën me një koment që ra shumë në sy.

“Moj po vjen Viti i Ri dhe ti prapë s’po lind”, i shkruante Xhemi Arbanës krah fotos ku moderatorja shfaqej me djalin.

“Je gazmore si tip, kot s’thonë”, i replikon Arbana.
Shtuar më 13/10/2020, ora 11:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori