I vjedhin varësen e shtrenjtë, këngëtarja shqiptare ka një lutje
Me siguri të gjithë e keni vënë re që gjithmonë këngëtarja shqiptare me famë botërore Bebe Rexha mbante një varëse me emrin e saj në qafë.

Për Beben kjo varëse nuk ishte thjesht bizhu, por më shumë se kaq dhe sot këngëtares i ka ndodhur e papritura.

Varësen ja kanë vjedhur në aeroport e këtë e ka bërë të ditur vetë Bebe me postimet në Twitter ku i kërkon fansave mos ta blejnë varësen nëse e shohin të shitet online shkruan xing.al.

"Dikushaeroport më vodhi varësen time 'Bebe', më është thyer zemra. Nëse dikush e sheh varësen time duke u shitur në internet, ju lutem më lajmëroni. Mos e bleni atë mut", shkruan Bebe.
Shtuar më 19/11/2018, ora 20:34

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori