I vjedhin fotot nudo, modelja hedh në gjyq Apple (FOTO LAJM)

Çdo ditë e më shumë po shtohet pasiguria referuar postimeve të fotove nudo, kjo nga një masë e gjerë e aktoreve dhe këngëtareve. E njëjta situatë ka ndodhur edhe me një modele, e cila ka hedhur në gjyq kompaninë Apple, për fotot nudo të vjedhura.

Ndonëse ajo ka lajmëruar kompaninë dy herë për sigurinë e dobët, kompania nuk ka bërë asgjë, e ndërsa tashmë nga telefoni i saj janë vjedhur disa foto nudo.

Bukuroshja Joy Corrigan ka deklaruar se siguria e telefonave Apple është shumë e ulët, ndaj dhe fotot e saj janë vjedhur. /albeu.com/
Shtuar më 16/09/2014, ora 12:33
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori