I vihet flaka Instagramit, çfarë po kurdis Kejvina? (FOTO LAJM)

Kejvina vendosi të ikte nga Xingu për të ndjekur ëndrrën e saj në Itali duke i lënë vendin vajzave të tjera.

Por nga instagrami nuk është larguar, dhe Kejvina ka publikuar foto tmerrësisht provokouese dhe madje ka pozuar bashkë me Franceska Jacen.

Por dicka po bluan mes vajzave edhe pse nuk e dimë mirë cfarë është.

NDërkohë që e zbulojmë, ju mund të shijoni fotografitë. /albeu.com/
Shtuar më 25/03/2019, ora 16:25

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori