Bilanc i frikshëm viktimash, vetëm sot humbën jetën 20 shtetas nga COVID-19
I shpalli luftë, Gjiko i përgjigjet hapur Encës (FOTO LAJM)

Reperi i njohur nga Peja, Gjiko, vazhdon të jetë një prej reperëve më të pëlqyer në vend.

Kënga e tij e fundit “Papuqe Gucci” është shndërruar në hit javëve të fundit, dhe mund të thuhet lirshëm se ishte ndër këngët më të dëgjuara gjatë vjeshtës në estradë.

Së fundmi, ai ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram, ku shfaqet te berberi, teksa bëhet gati për të prerë flokët.

“Tu shku te berberi me pelerinë ‘Gucci’”, ka shkruar me të qeshura reperi në Instagram.

Duket se Gjiko në këtë formë i është kthyer Encës, e cila tha se nëse dëgjonte edhe një herë fjalën gucci dotë villte.

Enca e more përgjigjen! /albeu.com/
Shtuar më 24/11/2017, ora 23:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori