I përmendi Mimozën, Seldi i kthehet keq komentueses
Pëlqej
Ndarja e Seldit dhe Mimoza Shkodrës ishte një nga ndarjet më të bujshme dhe që u komentua shumë në media e rrjete sociale. Fillimisht lajmi doli nga mediat e më pas ishte vetë Seldi që e konfirmoi në "Dance with me", ku konkurron këtë vit.

Pikërisht një video nga "Dance with me" ku në të shfaqet me Anjeza Majën, ka bërë që Seldin një fanse ta ironizojë duke i shkruar se po mundohet të tregojë që po nxjerr vajza në Instagram.

Fansja e vazhdon komentin duke komplimentuar Mimozën e duke sharë Seldin "kastravec" shkruan xing.al.

Këngëtari nuk ka duruar pas këtij komenti dhe i është kthyer fanses me këto fjalë: "O injorante e kam shum kollaj me tbo block por po tjap 1 keshill..... shif punet e tuja shpin tate dhe pastroje shpirtin e zi se mbake shum er tkeqe!".
Shtuar më 06/11/2018, ora 21:45
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori