I përmend Ritën dhe burrat në shtëpi, fansja ofendon keq Roza Latin
Pëlqej
Roza Lati është një ndër personazhet e njohura të showbizit shqiptar kjo për shkak të angazhimit të saj në botën e medias.

Pavarësisht popullaritetit dhe famës që ajo ka, ka dhe shumë fansa të cilët nuk kursejnë as kritikat ndaj saj të cilat ndonjëherë arrijnë deri në ofendime personale.

Një gjë e tillë i ka ndodhur sot moderatores, e cila ka zgjedhur të replikojë ashpër me një vajzë nga Fieri, debat i cili ka arritur deri në ofendime personale, shkruan Albeu.com.

Roza në Instagram O Tani e di qe ka shume bjonde verdall! Por te lutemm, me bej ndryshe! Si vete personaliteti!

Fansja: Po te kam ndjekur per kureshtje, dhe kureshtjen e shuajta kur te njoha. Ti merre si te duash por kjo qe them une eshte shume po shume e vertete! Je teper acaruse! Kaq kisha e dashur

Roza:Ma ler dhe nje koment me shume mos perto. AaaaAAaaamon. Se une ne profilin tim jam! Si me thene, ne shtepine time jam. Ti je askushi ktu.

Fansja: Po ta le dhe nje se mu lute. E bija e se emes! Spo e zgjas me se I ke all including

Roza: Ofendimi eshte mungese argumenti. Une ne profilin tim jam. Ti hyn dhe ofendon. Ate e bija e te jemes… haha… ime më eshte artiste e humorit prej 35 vjetesh ne skene.

Eshte ajo qe kudo qe shkel, i hapet dera si mbretereshe dhe heqin kapelen dhe e respektojne se rrezaton pozotivitet dhe miresi!

Po jot eme kush eshte?? E ca te ka mesuar ne jete?? Dhe mbi te gjitha, a te ka mesuar qe duhet te jesh SHUME LART, perpara se ti drejtosh gishtin te tjereve?

Fansja: E di cfare me ka mesuar ime me?! Me ka mesuar qe te mos behem si ty e shume si ty! Me ka mesuar qe ne karakter ecet ne jete e jo me pordhalitet!

Jot eme e ka pas si profesion aktrimin e duke qene qe dilte ne tv njerezit te njohin. Po kjo sdo thote qe ajo eshte mbretereshe! Kush I heq kapelen Rites?!

Ja heqin ato qe vijne ke shpia se normal me kapele sbehen gjitha gjerat! Aman po kur ja heqin ku e varin?

Ik e tregoju ketyre qe sju njohin e shohin ne tv e rrjete sociale jo mua shpirti vogel! Gjithesesi se ta zgjata shume. Ngelesh ACARUSE. /albeu.com/

Shtuar më 21/11/2017, ora 12:41
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori