I përfundoi kontrata me One Record, Fero kalon direkt në "planin" e rradhës (FOTO LAJM)

Ditë më parë, Fero njoftoi fansat se ka përfunduar kontratën me labelin “On Records”, në të cilin ishte që prej kur filloi të merrej me këtë profesion.

Menjëherë pas daljes nga kjo kompani, reperi ka hapur kanal të ri zyrtar në YouTube dhe paralajmëroi dy këngë të reja.

“Kanali jem i ri zyrtar ne Youtube Channel , e keni linkun nbio qe ju dergon direkt e nchannel boni sa ma shum subscribes se 2 jon tu ardh”, ka shkruar ai.

Projekti i fundit muzikor nga Fero është “Ride or Die”, në klipin e të cilit ishte edhe e dashura e tij, Arbenita Ismajli.
Shtuar më 24/08/2019, ora 11:23
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori