I pëlqen politika.., por duhet të mësojë ca gjëra
Edhe pse këngëtarja, Jennifer Lopez kohët e fundit ka shprehur dëshirën për tu bërë pjesë e politikës duket se në këtë fushë ajo do të duhet të mësojë shumë.

Lopez është parë të marrë pjesë në një darkë organizuar nga partia Demokartike për të mbledhur fonde për Obamën e veshur me një fustan të kuq, ngjyrë kjo tradicionale e Partisë Republikane.

Këngëtarja ishte e shoqëruar nga i dashuri i saj, Casper Smart, dhe pavarësisht ngatërrimit të ngjyrës se fustanit me eventin, ajo dukej tejet e kendshme. /albeu.com/
Shtuar më 02/10/2012, ora 11:22

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori