I nxorrën foton intime me këngëtaren shqiptare, reagon Fero
Fotoja ku Fero kishte duart në pjesën intime të këngëtares Gordana Kingji e njohur si "Baby G" padyshim që bëri xhiron e gjithë mediave dhe rrjeteve sociale.

përfol se ata ishin në një lidhje por ata kurrë nuk folën për këtë gjë, ndërkohë që lidhur me këtë foto ka reaguar më në fund Fero.

I ftuar në emisionin "Why not", Fero është shprehur se fotografia nuk ka qenë e vërtetë, por e edituar, pa e komentuar më gjatë.

Kujtojmë që Baby G dhe Fero kanë bashkëpunuar për këngën "No kiss" kur këngëtarja ishte pjesë e "On Records". /albeu.com/
Shtuar më 25/02/2018, ora 20:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori