I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM)

Bora dhe Donaldi gjithashtu janë vetizoluar veçmas njëri-tjetrit. Çifti shumë i pëlqyer nga publiku po e kalojnë këtë periudhë me familjet e tyre. Këtë e kanë treguar përmes postimeve në Instagram ku Bora shfaqet në shtëpinë e saj me prindërit dhe djalin ndërsa Donaldi me familjen e tij./revistawho.com

Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë me të dashurit e zemrës.

Mirëpo disa çifte kjo periudhë i gjeti të ndarë, për shkak të angazhimeve në vende të ndryshme.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme.


Shtuar më 01/04/2020, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori