I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM)

E njëjta gjë ka ndodhur edhe për Ledrin dhe Sarën të cilët ndodhen në shtete të ndryshme. Ledri ndodhet në Kosovë ndërsa Sara në Gjermani. Çifti vetëm pak kohë më parë ishin bashkë duke kaluar pushimet, por Koronavirusi i ndau.

Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë me të dashurit e zemrës.

Mirëpo disa çifte kjo periudhë i gjeti të ndarë, për shkak të angazhimeve në vende të ndryshme.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme.


Shtuar më 01/04/2020, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori