I "ndau" koronavirusi, çiftet e famshme shqiptare që janë izoluar në karantina të ndryshme (FOTO LAJM)

Afrona dhe Blero kanë disa muaj të martuar, por këto ditë nuk po i kalojnë dot pranë njëri-tjetrit. Blero ndodhet në Kosovë ndërsa Afrona në Zvicër. Modelja postoi disa foto nga muaji i tyre i mjaltit duke kujtuar me mall kohën e tyre bashkë. “Më mungon zemër”, shkruan Afrona krah fotove.

Pas përhapjes së koronavirusit edhe në vendin tonë, të gjithë u vetizoluan në shtëpi, disa me familjet e tyre, të tjerë me të dashurit e zemrës.

Mirëpo disa çifte kjo periudhë i gjeti të ndarë, për shkak të angazhimeve në vende të ndryshme.

Për më tepër ndiqni fotogalerinë e mësipërme.


Shtuar më 01/04/2020, ora 23:48

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori