I mblodhi Ajka Kallaku, Besi dhe Xhensila organizojnë mbrëmje për vajzën

3 muaj mbushi mbrëmë vajza e Xhensilës dhe Bes Kallakut.

Ajka gëzoi përmujorin dhe mesa duket prindërit kanë vendosur që të organizojnë një festë për këtë ditë.

Shohim se të pranishëm kanë qenë bashkëpunëtorët e Besit në “B.E Coffee” si Erion Isai apo Olsi Bylyky dhe gjithashtu moderatori i njohur Ardit Gjebrea.

Gjithashtu Xhensila është shfaqur më në formë së kurrë e veshur me një fustan të gjatë, por si të ftuarit ashtu edhe prindërit e Ajkës janë kujdesur të mos publikojnë asnjë foto me fytyrën e saj. /albeu.com/
Shtuar më 13/10/2018, ora 18:12
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori