I mbani mend Fatjonin dhe Matildën e “BB”? Një mrekulli ka ndodhur në jetën e tyre (FOTO LAJM)

Ata ishin ndër banorët më simpatikë të Big Brother 7. U futën çift brenda lojës, dhe kjo gjë nuk ndikoi në marrëdhënien e tyre. Ata sot sigurisht që janë bashkë, dhe janë në pritje të një fëmije.

Po flasim për Matildën dhe Fatjonin, ish banorët e Big Brother 7. Matilda është shtatzënë dhe po pret të bëhet nënë.

Ish-banorja tjetër e po këtij edicioni Jona Kalemaj ka postuar fotot e çiftit ku duken mjaft të lumtur me pushime të gjithë së bashku. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2017, ora 16:33

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori