I mbajnë fshehur, këta janë bashkëshortët e VIP-eve shqiptare ( FOTO LAJM)

Alketa Vejsiu
Fytyrat e njohura të showbizit shpeshherë preferojnë që ti lënë në hije familjarët e tyre në mënyrë që të shijojnë atë pak privatësi që kanë.

Vecanërisht bashkëshortët dhe fëmijët, janë ata që ruhen më me fanatizëm dhe rrallë dalin në publik.

Kështu Albeu.com ju rendit më poshtë disa fytyra të njohura
ekranit por që kanë vetëm nga një fotografi të rrallë më bashkëshortët e tyre.

Për më tepër ndiqni galerinë. /albeu.com/

Shtuar më 15/10/2018, ora 16:25
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori