"I lutesha zotit të më ndihmonte", Robet Berisha flet për ditët e errëta (FOTO LAJM)

Robert Berisha sot cilësohet si një nga meshkujt më simpatikë të showbiz-it shqiptar dhe ka arritur të fitojë zemrat e të gjithëve.

Por si të gjithë dhe ai ka pasë momente të vështira në jetën e tij përsa i përket anës prefesionale.

I ftuar në ’25 pyetje me Prive’ ai u pyet se cili ishte momenti i tij më i vështirë në karrierën muzikore dhe këngëtari rrrëfeu:

“Kam qenë shumë keq me kordat e zërit. I lutesha zotit të më ndihmonte. Thosha vetëm edhe sonte pastaj do të pushoj e do të ushqehem mirë. Ky ka qenë problem kryesor i karrierës time. Kam qenë shumë keq me shëndet. Pasi i kreva koncertet ashtu veprova, e majta premtimin dhe pushova”.
Shtuar më 17/07/2019, ora 09:46
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori