I lodhur nga Luana, Krenar Çoçaj ankohet për herë të parë publikisht (FOTO LAJM)

Në llogarinë e saj në Instagram, Luana Vjollca tregon vazhdimisht se është e impenjuar me punë nga mëngjesi në darkë, duke u marrë me projektet e saj të reja.

Ndërkohë që po përgatitet për emisionin e ri “Take me out”, i cili do të nisë shumë shpejt transmetimin në “Top Channel”, Luana po punon edhe për një projekt të ri muzikor.

Mirëpo, këto angazhime të shumta të Luanës duket se e kanë lodhur partnerin e saj, Krenarin.

“Lodhja” e tij ka arritur deri në atë pikë sa Krenari i është ankuar publikisht moderatores në postimin e fundit në Instagram.

Krahas fotos ku Luana tregon se ndodhet në studio duke regjistruar, partneri i saj shkruan:

“Na ke lodh pune pune qu shko naj pushim mo..😊”

Moderatorja nuk i ka kthyer ende një përgjigje Krenarit, i cili le të themi që “e ka ftuar” partnerenpër të bërë disa pushime.

Luana dhe Krenari po shijojnë prej disa vitesh lidhjen e tyre të dashurisë, mirëpo kanë preferuar të tregohen sa më diskret në publik për marrëdhënien e tyre.
Shtuar më 04/03/2020, ora 16:38

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori