I lidhur prej kohësh me Klean, Elgit Doda habit me postimin

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe të komentuar të shoëbizit. Klea Huta dhe Elgit Doda u panë së fundmi së bashku tek “Kënga Magjike”, ku dukeshin shumë të dashuruar mes tyre.

Por këtë herë këngëtari Elgit Doda ka bërë një postim jo shumë të zakonshëm nëse i referohemi jetës së tij private.

Prej muajsh Elgiti është në një marrëdhënie me Klea Hutën dhe të dy duken shumë të lumtur në fakt, por postimi i fundit ka ngritur dyshime.

Në një sfond të zi, këngëtari shkruan:

Nënës i duhen 30 vjet për ta bërë djalin burrë, vjen tjetra e bën budall për 20 minuta.”

Të ketë lidhje me Klean ky status? /albeu.com/
Shtuar më 28/08/2018, ora 17:22
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori