I lidhur me Oriolën? Noizy tregon me kë e ndan shtratin

Thashethemi se mes Oriolës dhe Noizyt ka një lidhje, lundron prej kohësh në media.

Ata shihen të shpenzojnë shumë kohë bashkë, por mesa duket modelja dhe reperi s'kanë asgjë më shumë se miqësi.

Por nga sa ka publikuar në fotot më të fundit, Noizy duket se nuk e ndan shtratin me askënd.

Ose thjesht po përpiqet që të largojë vëmendjen nga Oriola. /albeu.com/
Shtuar më 10/04/2018, ora 23:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori