E FUNDIT/ Vetëm 50 vjeç, COVID-19 i merr jetën mamisë në Elbasan
I lidhur me Albën, por Albi Nako nuk i reziston dot Klaudia Pepës

Ndarja e Albi Nakos dhe Klaudia Pepës ka qenë një nga më të bujshmet në shoëbiz-in shqiptar.

Megjithatë edhe pas ndarjes ata vendosën të mos mbanin inate me njëri-tjetrin, madje Klaudia tashmë e quan Albin si vëllain e saj të madh.

Pas ndarjes të dy ata janë përfolur për marrëdhënie me të tjerë, por asnjëri dhe as tjetri nuk kanë pranuar asgjë.

Megjithatë shumë detaje tregojnë se Albi është i lidhur me Alba Hoxhën.

Ndërkohë Klaudia nga ana tjetër ka publikuar një fotografi ku ka dalë aq bukur, saqë edhe Albi Nako i ka dhënë konfirmimin me një Like. /albeu.com/
Shtuar më 05/09/2018, ora 17:52

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori