I krimbur në para, por ky djalë nuk gjen dot të dashur (FOTO LAJM)

Pëlqej
KY djalë është vetëm 26-vjec dhe fiton plot 120 mijë dollarë në muaj, por nuk gjen dot të dashur dhe këtë Shën Valentin ndjehet i vetmuar.

Mattheë Lepre, nga Sidney në Australi, thotë se e ka të vështirë të gjejë një vajzë që ta dojë pa interes dhe që të mos e shohë atë vetëm për llogarinë bankare.

26-vjeçari është kundër aplikacioneve për njohje online dhe thotë se miqtë e tij e kanë prezantuar me disa vajza, por nuk ka rastisur e duhura.

“Unë nuk dua një vajzë që po më takon për bilancin tim bankar.

Dua një lidhje afatgjatë dhe kuptimplotë”, thotë ai. /albeu.com/
Shtuar më 14/02/2019, ora 23:28
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori