I kishte rezistuar ndër vite, Greta Koçi shfaqet në klip me bikini
Pëlqej
Shumë shpesh këngëtaret dhe në përgjithësi artistët më shumë komentohen për dukjen dhe paraqitjet e tyre.

Ama Greta Koci ka publikuar ditën e sotme videoklipin e saj më të ri me titull “Mos m’thirr”.

Për herë të parë këngëtaren e njohur e shohim me bikini në një videoklip, duke treguar kështu trupin me linja perfekte.

klip ajo shfaqet duke kërcyer me një grup kërcimtaresh, e veshur me bikini të zeza, një xhaketë dhe syze. /albeu.com/
Shtuar më 21/09/2018, ora 17:40
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori