I kapi sfida, VIP-at shqiptarë nxjerrin hapur portofolin (FOTO LAJM)

Në rrjet nuk ka ndonjëherë fund loja dhe këtë herë ka prekur VIP-at shqiptarë.

Ata kanë vazhduar lojën e nisur Eraldo Rexho, pastaj nga Rozana Radi e për të vijuar me të tjerë personazhe të njohur.

Kështu, pas Rozanës dhe shumë ndjekësve të saj që fotografuan portofolet për t’ia nisur këngëtares, treguan sa lekë kanë në kuletë edhe Ervin Kurti, Eneda Tarifa dhe Anxhela Peristeri.

Ata kanë nominuar të tjerë personazhe, duke i bërë pjesë të sfidës. /albeu.com/
Shtuar më 06/01/2019, ora 17:28

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori