I jep fund beqarisë "çmendet" aktorja e 'Game of Thrones' (FOTO LAJM)

Aktorja e njohur e Game of Thrones Sophie Turner ku në film ka luajtur personazhin Sansa Stark ka vendosur të festojë ditën e fundit të beqarisë.

Ajo ka vendosur që këtë festë ta bëjë me mikeshat e saj më të mira, ku ndër to bën pjesë edhe një tjetër aktore e Game of Thrones, Maisie Williams ku në film ka luajtur personazhin e Arya Stark.

Aktorët kanë festur në disa vende të Europës duke shkuar në klube nate si dhe duke vizituar vende historike.

Ato e kanë nisur udhëtimin në Londër për të vijuar pastaj në Spanjë, Gjermani dhe Çeki ku do qëndrojnë në Pragë.
Shtuar më 14/06/2019, ora 09:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori