I "fshehur" nga mediat, shikoni si duket sot me flokë të gjatë Ledion Liço (FOTO LAJM)

Pas kaq shumë kohësh që publikut i mungonin Sara Hoxha dhe Ledion Liço në praninë e njëri-tjetrit, trashgimtarja e TOP Channel më në fund publikoi një foto të ëmbël të tyren.

Sara Hoxha ndau me ndjekësit e saj një foto të rrallë me partnerin, i cili paska ndryshuar sërish look.

Duket se Ledioni i është rikthyer pamjes së dikurshme dhe ka zgjatur flokët, siç mund ta shohim në pozën pranë Sarës.

Lart e poshtë po përflitet se këtë shtator, drejtimin e “Top Channel” do ta marrë Ledion Liço, pasi Ben Blushi të lërë vendin e tij.

Megjithatë, kjo mbetet ende për t’u vërtetuar në vijim.


Shtuar më 09/07/2020, ora 15:46

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori