I dashuri i bën foton në tualet Dua Lipës, shpërthejnë komentet

Dua Lipa dhe i dashuri i saj Awnar Hadid janë ndër çiftet më të komentuara të momentit. Ata duken mjaft të dashuruar përkrahë njëri tjetrit dhe fotografohen nga paparazzët ngado bashkë.

Së fundmi, Awnar ka filmuar të dashurën e tij, ndërsa ajo ishte në tualet dhe videon e ka postuar në ‘Instagram’.

Ajo shihet e veshur me një fustan të zi dhe është duke u rregulluar përpara pasqyrës.

"Instastory-n" ai e ka shoqëruar me një emoji ‘zemër’.

Kaq ka mjaftuar që në fotot e Awnar fansat të shprehin idninjatën.

"Në banjo e gjete ta fotografosh"- kanë komentuar një pjesë e tyre. /albeu.com/

Shtuar më 18/10/2019, ora 15:47

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori