I bëri video Ermalit pas situatës në studio, si reaguan fansat
Nuk ka mbaruar me aq situata në studion e Ermalit.

Pas reagimit të indinjuar të Alyne gjatë pyetjes së Kejvinës, blogerja ka vendosur të japë një tjetër mesazh.

Ajo ka bërë një video vetëm për pyetjen se studion e Ermalit, duke i kujtuar edhe njëherë moderatorit se në fakt seksismi nuk është për të qeshur.

Ermali akoma nuk ka reaguar.

Ndërkohë fansat vazhdojnë të ndahen në dy kampe, ata që e shajnë Alynën dhe ata që e mbështesin. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2018, ora 19:02
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori