Humbi kile, këngëtarja shqiptare bën ndryshimin drastik
Sot (e diel, 10 nëntor), Marsela Çibukaj dukej ndryshe te “Kënga Magjike”, ku performoi “Thërrime dashurie”, një këngë e kompozuar nga Adi Hila, me tekst të Rozana Radit.

Këngëtarja zgjodhi një look ndryshe nga stili i saj i përhershëm, që ka karakteristikë fustanet e gjatë dhe të lirshme si edhe bandanat e lidhura në flokë në formë fjongoje.

Fustani i zi asimetrik theksonte akoma më shumë trupin e Marselës pas dobësimit. Në "Pop Culture, në qershor, ajo tregoi se ka eleminuar ëmbëlsirat, por edhe dashuria ka bërë punën e saj.
Shtuar më 10/11/2019, ora 22:08

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori