Hueyda për lidhjen me Albin: E di që ju pëlqen “napoloni”

Për shkak të fotove që Hueyda postoi në Facebookun e saj ku me shaka fliste për një martesë më ALbin, në media dhe rrjete sociale u përhap fjala se ndoshta mes tyre kishte vërtet dicka.

Por dickae tillë është hedhur poshtë nga Hueyda e cila ka thënë se ata kanë vecse një miqësi të ngushtë që ka nisur që kur ishin të vegjël dhe asgjë më shumë.

Përmes një postimi, ajo ka sqaruar me dashamirësi se mes Albit dhe saj ka vetëm një miqësi shumë të ngushtë.

“Te nderuar miq gazetare te gazetave roze, ju lutem qetesohuni ! Une e di qe ju e doni fort Albin si dhe vdisni te kerceni Napolinin apo Pogonishten. Ju siguroj qe kur te martohet do te jem deshmimtarja e dasmes se shokut tim te ngushte e do te kercej e kendoj pareshtur… Fundjave te kendshme !”, ka shkruar ajo. /albeu.com/
Shtuar më 18/11/2017, ora 22:59

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori