Hoqi dorë nga karriera për dashurinë, si e shpërblen Ronaldo të dashurën
Georgina Rodriguez prej disa kohësh i është përkushtuar rritjesvajzës që ka me Ronaldon dhe rolit të “shtëpiakes” duke lënë kështu pas dore karrierën e saj si modele. Përveç rritjesvajzës e cila quhet Alana Martina, modelja po rrit dhe tre fëmijët e tjerë të Ronaldos të cilët i ka me nënë surrogate.

Por Ronaldo di ta shpërbleje të dashuren e tij. Të dy janë “arratisur” në Islandë ku kanë kaluar dy ditë pushimi bashkë me shoqërinë pa fëmijët. /albeu.com/
Shtuar më 14/03/2018, ora 18:11

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori