Hodhi kunja për Rudinën, Kozeta justifikohet në studio
Ditën e sotme qe e ftuar te “Rudina” gazetarja Kozeta Kurti, e cila që në fillim të bisedës nuk nguroi të bënte një sqarimvogël.

“Dikur jam shprehur se emisionet nuk duhet të mbajnë emrin e moderatorit pasi kjo tregon se u pëlqen vetja. Të nesërmen vërshuan portalet me tituj:

Kozeta, kunjë me Rudina Magjistarin! Ndaj thashë që Rudina ma ka falur kunjën kur u futa në studio shkruan tvklan.”

Në këtë moment Rudina gjeti hapësirë për të bërë një sqarimvogël:

“Nëse është një program i suksesshëm dhe mjaft popullor, domosdo e merr vetë emrin.”

Shtuar më 13/11/2018, ora 20:14
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori