Hodhi foton krah aktorit turk, por Olta Gixhari e fshiu menjëherë

Aktorët turq janë kthyer tashmë në të preferuarit e publikut shqiptar dhe sidomos femrave e me siguri të gjitha do donin të realizonin një foto me ta. Këtë fat e ka pasur aktorja bukuroshe Olta Gixhari e cila ka postuar sot foto krah një aktori shumë të njohur turk.

Olta shfaqet në shoqërinë e Caner Cindoruk i cili njihet për rolin e "Silahtar" në serialin turk "Sulltanesha Kosem".

Pas kësaj fotoje kanë nisur thashethemet se Oltën mund ta shohim në ndonjë serial turk shkruan xing.al.

Aktorja nuk ka preferuar të zbulojë gjë deri tani dhe e ka fshirë foton.
Shtuar më 14/11/2018, ora 20:13

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori