Historia interesante si ka lindur dashuria mes Enit dhe Gencit
Ata janë diskutuar shumë këto kohë se janë në një lidhje por as njëri as tjetri nuk kanë reaguar publikisht për këtë gjë.

Çifti prej këngëtares, Eni Koçi e Genc Prelvukaj, po vazhdon të heshtë, megjithatë në rrjetë sociale ata nuk e shmangin njëri tjetrin me komente e publikime me dedikime të veçanta.

Lidhja e tyre është e konsoliduar tashmë, por tani Prive ka marrë vesh se si nisi gjithçka mes tyre.

Dyshja kishte filluar lidhjen gjatë një turneu në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, dhe që atëherë ata janë të pandashëm, ndonëse publikisht nuk kanë vendosur të dalin ende.

Mbetet të shihet në vazhdim nëse do kemi një paraqitje publike bashkë nga ana e tyre e pse jo edhe ndonjë duet. /albeu.com/
Shtuar më 14/06/2018, ora 17:39

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori