Historia e Ylli Limanit me nënën e tij: E gjeta duke qarë
Ylli Limani është padyshim një nga këngëtarët më të dashur për publikun dhe me zërin e tij ka prekur zemrat e shumë vajzave, por edhe nëna e tij përlotet sa herë e dëgjon të këndojë.

I ftuar në “Xing me Ermalin”, Ylli ka treguar se sa herë shkon në shtëpi nis të këndojë dhe kur e ëma i dëgjon zërin, nis të qajë.

“Sapo futem në shkallë dhe filloj të këndoj, nënën e gjej duke qarë. Ndonjëherë e bëj qëllimisht, me u çliru prej streseve të ditës”, u shpreh Ylli.

Këngëtari madje edhe e ka filmuar nënën e tij duke qarë teksa i këndon.
Shtuar më 10/02/2019, ora 08:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori