Hilary Duff urrenė sportin hokej
Pëlqej
Hilary Duff
Abonohu pėr lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Kėngėtarja dhe aktorja e cila njė muaj mė parė lindi njė djal Hilary Duff, ėshtė duke menduar pėr tė ardhmen e tė birit. Ajo nuk ka dėshirė qė djali tė bėhet si babai dhe tė luaj hokej.

“Mbaj mend nė fillim kur fillova lidhjen me Mike, ai erdhi nė shtėpi me 5 shenja nė fytyrė dhe me njėrin sy e kishte tė nxirė. Oh Zoti im! Tė mendoj qė kjo mund ti ndodh edhe djalit tim? Jo. Jo hokej jo!” tha Duff.

Bashkėshorti i Duff, Mike njihet si njėri i apasionuar pas lojės Hohej.
Shtuar më 26/04/2012, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.

Policia e Tiranės ka arrestuar mėngjesin e sotėm Ismail Morinėn, tė njohur ndryshe edhe si “Ballist” Morina, ndėrsa nė fuoristradėn e tij ka gjetur njė pistoletė TT me 30 fishekė si dhe 30 bileta pėr ndeshjen Shqipėri-Serbi.