Hilary Duff urrenë sportin hokej
Pëlqej
Hilary Duff
Abonohu për lajmet me e-mail:
E-maili juaj:      Tani, kontrolloni e-mailin tuaj dhe konfirmoni abonimin!
Këngëtarja dhe aktorja e cila një muaj më parë lindi një djal Hilary Duff, është duke menduar për të ardhmen e të birit. Ajo nuk ka dëshirë që djali të bëhet si babai dhe të luaj hokej.

“Mbaj mend në fillim kur fillova lidhjen me Mike, ai erdhi në shtëpi me 5 shenja në fytyrë dhe me njërin sy e kishte të nxirë. Oh Zoti im! Të mendoj që kjo mund ti ndodh edhe djalit tim? Jo. Jo hokej jo!” tha Duff.

Bashkëshorti i Duff, Mike njihet si njëri i apasionuar pas lojës Hohej.
Shtuar më 26/04/2012, ora 22:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori
 
Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian

Taulant dhe Granit Xhaka janë dy vëllezërit që përballen në skuadra të ndryshme për herë tëparë në një Kampionat Evropian