Heshtje varri që nga masakra në ish-Bllok, fotot e fundit të Elvana Gjatës (FOTO LAJM)

Që është bërë e paparashikueshme Elvana Gjata është bërë dhe askush nuk e mohon dot.

Lëvizjet e shpeshta, kalimet nga Amerika në Francë, Shqipëri apo Greqi.

E kush po e merr vesh vesh Elvanën që kur çau në tregun ndërkombëtar muzikor.

Por që prej vrasjes në Bllok, Elvana është zhdukur nga rrjete sociale.

Ajo nuk ka postuar asnjë fotografi, ndërkohë që të fundit shfaqen në galerinë që shoqeëron këtë lajm. /albeu.com/
Shtuar më 01/11/2018, ora 18:51

Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori