Harroni Kim Kardashianin, kjo vajzë ju bën për vete me një pozicion (FOTO LAJM)

Ajo është një ndër vajzat me të pasmet më seksi dhe më të mëdha në botë momentalisht - dhe po i bën konkurrencë serioze Kim Kardashianit.

Maria Villalba numëron mbi 247 mijë ndjekës në llogarinë e saj në Instagram, të cilët i qeras vazhdimisht me fotografi joshëse.

Se pse modelja seksi 30-vjeçare nga Venezuela ka aq shumë ndjekës ju tregojnë më së miri fotografitë më poshtë.


Shtuar më 04/12/2018, ora 18:50
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori