Harron zhveshjen, Cara shkëlqen në daljen e radhës
Ajo është shquar gjithmonë për problematikat që shfaq në çdo prezantim.

Por modelja Cara Delevigne ka shfaqur anën tjetër, duke u prezantuar me plot elegancë në një tjetër dalje.

22 vjeçarja është parë në Kanada këtë të shtune teksa ka marrë pjesë në filmin ku është protagoniste, “The Face of an Angel”.

Ajo shkëlqente me një fustan jeshil dhe me një look shumë femëror. /albeu.com/
Shtuar më 08/09/2014, ora 15:51
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori