Harron makinën tip “Porsche”, Albana i kthehet realitetit shqiptar
Pasi krijoi mjaft debat në rrjetet sociale me një makinë tip “Porsche” e cila ishte e familjes, tashmë Albana Osmani tregon anën tjetër të medaljes, referuar realitetit shqiptar dhe krizës së papunësisë.

Prezantuesja bukuroshe, bashkangjitur një fotoje të postuar në Instagram, ka sjellë edhe një mesazh tejet real, e cila për hir të së vërtetës ka prekur shumë fansat e saj.

"Këtë zotëri që me aq sa ka mundesi, kishte sajuar pikën e tij ambulante mbi biçikletën e tij, e gjeni në urën e lumit Lana, në drejtim nga 21 Dhjetori, këtu në kryeqytet. Kaloni andej edhe nëse syzet tuaja janë markat e fundit dhe blini një pale syze për 5-6 mijë lekë të vjetra, mbase dhe më lirë. E di që ka me qindra si ky zotëri, e di që dhe Ice Bucket ishte absurditet për hallet e realitetit shqiptar, por miq çdo gjë që del në kryqezimet e jetes tuaj në favor të atij problemi që shfaqet, zgjateni doren dhe jepini forcë në menyrën tuaj. Ditë të mbarë!", përfundon reagimi i Albanës. /albeu.com/
Shtuar më 29/08/2014, ora 11:56
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori